otevřeno 10:00 - 20:00

Kontakt

+420 251 510 401

O obchodu

Stačí říct „tři pruhy“ a každý ví, o jakou značku jde. Ano. Je to legendární Adidas! Její symbol v podobě tří černých pruhů zná opravdu celý svět. Jestli i Vy patříte mezi milovníky této sportovní „star“, přijďte si do obchodu Adidas Praha pro nějaký nový originální kousek. Třeba ikonické tenisky. Těch není nikdy dost. V obchodě ale pořídíte vše od stylového sportovního oblečení až po doplňky.

 

Adidas ovšem není jenom špičková sportovní móda. Fanoušci si oblíbili i její retro řady či originální streetové kolekce. Mezi ty největší módní lahůdky patří kolekce navržené slavnou navrhářkou Stellou McCartney. Na designu produktů se ale podílí třeba i americký hudebník Pharrell Williams. A spojení se značkou nově oznámila i hvězdná Beyoncé, která toto partnerství okomentovala jako „nejlepší spolupráci v životě“.

 

V obchodě pořídíte i sportovní oblečení a obuv od slavné značky Reebok. V Reebok Praha ulovíte stylové sneakersky, mikiny, tepláky, topy, bundy, ale i streetové modely oblíbené mezi nejúspěšnějšími rappery a hiphopery včetně rappera Jay-Z, ambasadora značky Reebok.

 

Fanoušci sportovní a streetové módy tento obchod prostě nesmí vynechat.

Více

Adidas dodatečná sleva 20% při nákupu 2 více kusů - pouze 29.10. !!!