otevřeno 10:00 - 20:00

Kontakt

+420 255 723 192

O obchodu

Je naprosto jedno, jestli hledáte obuv, která vás v terénu nezradí. Nebo zdali se chystáte do nepříznivého počasí. Na každý outdoorový zážitek vás připraví Alpine Pro! Česká značka outdoorového oblečení a vybavení patří mezi elitu ve své kategorii. Ne nadarmo ji věří i profesionální sportovci včetně kompletní biatlonové reprezentace anebo samotný Český olympijský tým. Značka špičkového funkčního oblečení působí na trhu již od roku 1994. Za svou existenci zvládla expandovat do většiny střední Evropy nevyjímaje Slovenska, Polska či Rumunska. Své produkty navíc nabízí ve více než 20 zemích světa.

 

Jedním z klíčových sortimentů jsou bundy Alpine Pro, které jsou přizpůsobené pro dokonalé odvětrání v teplém počasí i na nejprudší vítr a nejtužší mrazy. Opomenout nelze ani kvalitní outdoorovou obuv a turistické příslušenství. Především batohy Alpine Pro získaly zcela po právu velkou oblibu.

 

Přijďte se přesvědčit sami a vyberte si produkty Alpine Pro za bezkonkurenční ceny! S tím nejlepším, co si můžete do přírody vybrat, vám rádi poradíme. 

Více