V bezpečnoSti jSme metry před oStatními

Díky velkorySému proStoru u náS mají 2 lidé běžně pro Sebe až 100 m². A to už je opravdu bezpečné.

Pro bezpečnost Vašeho nakupování děláme vše.

Dodržujeme pravidlo 3R, kontrolujeme zdravotní způsobilost našich zaměstnanců, ve zvýšené míře dezinfikujeme a uklízíme společné prostory, k dispozici máte dostatek dávkovačů s dezinfekcí, najdete u nás i rouškomat, a pro seniory máme dokonce roušky zdarma. Ale na rozdíl od ostatních máme jednu obrovskou výhodu navíc. Tou výhodou jsou nadstandardně velkorysé prostory našeho centra o rozloze téměř 31 000 m². To znamená, že běžně u nás mají 2 zákazníci pro sebe až 100 m². Pokud se tedy i v této nelehké době rozhodnete vyrazit za nákupy, rádi Vás přivítáme. Díky všem bezpečnostním opatřením a mimořádnému prostoru jsme maximálně bezpečným místem pro Vás a Vaše nejvýhodnější nákupy za outletové ceny.

Velkorysé prostory, naše obří výhoda

Naše nákupní centrum má rozlohu pěti fotbalových hřišť! Celková rozloha obchodních prostor přesahuje neskutečných 19 000 m². Vzdušné uličky, bulváry a náměstí postavené ve stylu uliček Staré Prahy se rozkládají na ploše téměř 12 000 m²! Díky tomuto gigantickému prostoru mají 2 zákazníci běžně pro sebe až 100 m². A pochopitelně tak snadno dodržíte i odstup 2 metrů od dalších návštěvníků.

Nové speciální vůně dezinfikují vzduch

Naše nákupní centrum je nejen krásné na pohled, ale dokonce i krásně voní. Je to tím, že vzduch ošetřujeme příjemnými a svěžími vůněmi od NEW AROMA. Nejsou to však obyčejné vůně, jsou to skoro zázračné vůně, protože díky unikátní technologii působí proti virům a bakteriím. Provoněný vzduch tak potěší nejen Vaše smysly, ale zároveň se budete během nakupování cítit zase o něco bezpečněji. Už je dostupná i speciální série profesionálních difuzér pro domácnosti a auta. Více info ZDE. 

Snadná orientace

Před vstupem do každého obchodu sledujte informační plakát u vchodu do prodejny o maximálním povoleném počtu zákazníků na prodejní plochu obchodu. Pokud bude kapacita naplněna, vyčkejte u vstupu.

Bezdotykové nakupování a čistota

Do většiny prostor v našem centru můžete vstupovat bezdotykově a samozřejmě tak i platit za své nákupy. Žádné zbytečné kliky a madla dveří, vše vzdušné a volně přístupné. U vstupů najdete bezdotykové stojany s dezinfekcí. Dávkovače s dezinfekcí jsou pro Vás připraveny i v každém obchodě.

Rouškomat a roušky pro seniory zdarma

Pokud si náhodou zapomenete doma roušku nebo respirátor, využijte rouškomat, kde si můžete zakoupit tyto nové ochranné pomůcky. Najdete ho u modrého vstupu “C”.  Senioři nad 65 let si dokonce mohou vyzvednout roušku zdarma na našem Infocentru.

Budeme rádi, když se u nás zastavíte a svým nákupem podpoříte naše obchody a tím i naše centrum v tomto nelehkém období. A nebojte, u nás se budete cítit maximálně bezpečně.

Pokud máte jakékoliv dotazy, jsme tady pro Vás na infolince +420 702 222 433, na info@pop-group.cz nebo v našem informačním centru.

Těšíme se na Vás.

Tým POP

Odebírat novinky

VERMONT

DESIGUAL

FASHION POINT

SALOMON

UNITED COLORS OF BENETTON

KARL LAGERFELD

BOXEUR DES RUES

WELLENSTEYN

KENNET STREET

POPULAR

BARKER

HEXIS

QUIKSILVER

PEPE JEANS

HAMLEYS

TRESPASS

LISCA

RIP CURL

SALAMANDER

GX STORE

BOGNER

JEWELLERY

LEVI'S

CANDLES & HOME DECOR

REGATTA

PALMERS

THE HAT

TOM TAILOR

POP WOMAN

POP MAN

OUTLY

MUSTANG

LUCA BERTELLI

HOME & COOK

FADE (CALVIN KLEIN)

ALPINE PRO