V bezpečnoSti jSme metry před oStatními

Díky velkorySému proStoru u náS mají 2 lidé běžně pro Sebe až 100 m². A to už je opravdu bezpečné.

Pro bezpečnost Vašeho nakupování děláme vše. Dodržujeme pravidlo 3R, kontrolujeme zdravotní způsobilost našich zaměstnanců, ve zvýšené míře dezinfikujeme a uklízíme společné prostory, k dispozici máte dostatek dávkovačů s dezinfekcí, najdete u nás i rouškomat, a pro seniory máme dokonce roušky zdarma. Ale na rozdíl od ostatních máme jednu obrovskou výhodu navíc. Tou výhodou jsou nadstandardně velkorysé prostory našeho centra o rozloze téměř 31 000 m². To znamená, že běžně u nás mají 2 zákazníci pro sebe až 100 m². Pokud se tedy i v této nelehké době rozhodnete vyrazit za nákupy, rádi Vás přivítáme. Díky všem bezpečnostním opatřením a mimořádnému prostoru jsme maximálně bezpečným místem pro Vás a Vaše nejvýhodnější nákupy za outletové ceny.

Velkorysé prostory, naše obří výhoda

Naše nákupní centrum má rozlohu pěti fotbalových hřišť! Celková rozloha obchodních prostor přesahuje neskutečných 19 000 m². Vzdušné uličky, bulváry a náměstí postavené ve stylu uliček Staré Prahy se rozkládají na ploše téměř 12 000 m²! Díky tomuto gigantickému prostoru mají 2 zákazníci běžně pro sebe až 100 m². A pochopitelně tak snadno dodržíte i odstup 2 metrů od dalších návštěvníků.

Bezdotykové nakupování a čistota

Do většiny prostor v našem centru můžete vstupovat bezdotykově a samozřejmě tak i platit za své nákupy. Žádné zbytečné kliky a madla dveří, vše vzdušné a volně přístupné. U vstupů najdete bezdotykové stojany s dezinfekcí. Dávkovače s dezinfekcí jsou pro Vás připraveny i v každém obchodě.

Rouškomat a roušky pro seniory zdarma

Pokud si náhodou zapomenete doma roušku nebo si budete chtít pořídit novou, můžete využít rouškomat, který najdete u modrého vstupu “C”.  Senioři nad 65 let si dokonce mohou vyzvednout roušku zdarma na našem Infocentru.

Budeme rádi, když se u nás zastavíte a svým nákupem podpoříte naše obchody a tím i naše centrum v tomto nelehkém období. A nebojte, u nás se budete cítit maximálně bezpečně.

Pokud máte jakékoliv dotazy, jsme tady pro Vás na infolince +420 702 222 433, na info@pop-group.cz nebo v našem informačním centru.

Těšíme se na Vás.

Tým POP

Odebírat novinky