zavřeno

Kontakt

+420 315 627 721

O obchodu

Sexy a elegantní jako James Bond. Tak si budete připadat v dokonale padnoucích a luxusních oblecích prestižní české značky Blažek. Špičková kvalita, prvotřídní látky a precizní zpracování jsou zárukou, že budete ve společnosti středem pozornosti. Stejně jako populární moderátor Leoš Mareš, který se stal v roce 2014 tváří značky a objevil se ve všech jejích kampaních včetně fashion filmů pro „muže s příběhem“. „Leoš je velmi inspirativní a úspěšný muž. Vytvořil si svůj styl, miluje módu a má odvahu se dobře oblékat,“ vysvětluje výběr moderátorské celebrity zakladatel značky Ladislav Blažek.

 

Značka Blažek nabízí nejen vysoce kvalitní oblečení do společnosti, ale zaměřuje se i na neformální casual styl. V obchodě tak kromě obleků pořídíte například i džíny, bavlněné kalhoty, trička a svetry. A pochopitelně i módní doplňky jako kravaty, motýlky, pásky, tašky, sluneční brýle a mnohem víc.

 

Pokud máte rádi vytříbený a prvotřídní styl, pak je oblek nebo nějaký jiný kvalitní kousek od značky Blažek Vaše „must have“.

 

Více