TIMEOUT, LEE COOPER

FASHION POINT

otevřeno 10:00 - 21:00

O obchodu

TIMEOUT

Značka Timeout byla založena v roce 1992 skupinou mladých designérů rozhodnutých vytvořit značku, která zachytí pozitivní kalifornský životní styl.

Timeout je oblečení pro skutečné lidi, kteří vyžadují moderní oblečení pro volný čas a očekávají nejvyšší kvalitu a originální střih.

Timeout vytváří kolekce s nadčasovými prvky, které září ještě dlouho po sezóně. Vyrábí originální a kvalitní kousky. Nevytváří rychle mizející módní trendy.

 

LEE COOPER

Stejně jako tetování představuje symbol kmene, do kterého patříme, tak o nás vypovídá i naše oblečení, které si vybíráme a které se stává součástí našeho života. Možná víc, než si dokážeme představit.

V dnešní době, kdy jsme všichni především občané světa jako takového, přichází značka Lee Cooper s heslem #LondonEverywhere.

Toto heslo neoznačuje expanzi Lee Cooper, ale přirozené šíření módy, a to tím, jak vyrážíte na cesty ve svém oblíbeném oblečení, které o vás mnoho vypovídá, navíc i v zemích, jejichž jazyk zatím ani neznáte.

Značka Lee Cooper vznikla v roce 1908 ve východním Londýně jako výrobce denimových oděvů pro britské dělníky. Dodnes je Lee Cooper symbolem pro autentický denim.

Více

Akce XMAS SALE AŽ 50%! Pouze v TIMEOUT!