Zajištění dětské oslavy na klíč

Párty výzdoba a občerstvení

Profi animátor a POPcorn girl

Špičková virtuální hra Dinosauři VR

HAPPY BIRTHDAY TIMe:-)

Chcete pro své děti tu nejbáječnější a nejúžasnější narozeninovou oslavu korunovanou špičkovou virtuální hrou Dinosauři VR? U nás Vám ji připravíme. A nejkrásnější na tom všem je, že se o všechno postaráme. Vy si budete jen užívat pohled na rozzářené oči svých dětí a poslouchat mix veselého švitoření a smíchu. Nic víc nemusíte. Fantazie, že?

Čáry máry fuk, zábava a párty look

Děti je milují! Balónky, konfety, girlandy... Čím barevnější a bláznivější, tím je to lepší. A na naší oslavě tohle všechno vykouzlíme. Chybět nebude ani obří nafukovací číslice pro oslavence a girlanda Happy Birthday. Vyčarujeme i parádní párty fotostěnu, kloboučky a frkačky. Prostě se blýskneme výzdobou, jak má být!

Blbnutí povoleno

Nudu u nás nečekejte. Hravě se postaráme o zábavný program. Děti si užijí pořádnou narozeninovou jízdu. Od začátku do konce Vaše zlatíčka zabaví profi animátor spolu s POPcorn girl a párty hosteskou. V kreativní dílničce je nadchne vytváření papírových zvířecích masek a vybarvování omalovánek. Zajistíme i fotografa, ať si můžete originální oslavu kdykoli připomenout, pověsit na zeď rámeček s výběrem těch nejhezčích fotek anebo se jen tak pochlubit babičkám a dědečkům.

Vše pro mlsné dětské jazýčky

Dětem nachystáme občerstvení, které mají nejradši. Zbožňovanou pizzu dětem připraví naše italská restaurace Nel Forno, řízečky dodá poctivá česká restaurace Popular a třeba šťavnaté masové kuličky s radostí uvaří naše středomořské bistro Dai Marinai. Je to na Vás. Samozřejmostí jsou i svěží nápoje jako kiwi Dino, malinovka, voda nebo džus. Pokud si budete přát, zajistíme i narozeninový dort, ze kterého budou děti paf. Stoprocentně se zapráší i po gumových bonbónech a chipsech ve tvaru Dino. A nebude chybět ani oblíbený POPcorn. To vše pěkně naservírováno na tematickém jednorázovém párty nádobí.

Dinosauři VR, mega třešnička na dortu

Vrcholem oslavy bude multismyslová virtuální hra Dinosauři VR. Tato unikátní expedice do pravěku je určena nejen pro děti, ale i pro Vás, rodiče. Nenechte si ji ujít a užijte si ji společně. Nikde jinde v Čechách se nesetkáte tváří v tvář s Tyrannosaurem rexem, jen u nás v POP! Vydáte se 80 miliónů let zpět do minulosti, potkáte největší giganty naší planety, proletíte se nad pravěkou džunglí, osvěžíte u vodopádu a budete pátrat po legendárním dinosaurovi. Kombinace větráků a topení zintenzivní iluzi, že se pohybujete pravěkou džunglí a díky vibrační podložce pocítíte otřesy země, když kolem Vás budou kráčet dinosauři.

A kdyby toho pořád nebylo dost, můžete se na cestě domů zastavit u velmi vzácné původní dvoumetrové fosilie rohatého dinosaura Triceraptose a díky aplikaci rozšířené reality se s "oživlým" sedmimetrovým kolosem nechat vyfotit.

Zábava i pro rodiče

Nejen děti, ale i rodiče se u nás skvěle pobaví. Zatímco budou děti řádit na oslavě, maminky můžou vyrazit na nákupy a pořídit si nové módní kousky za ty nejvýhodnější ceny. V krásném designovém prostředí ve stylu Staré Prahy najdete 80 obchodů s více než 200 značkami. A tátové u nás můžou pro změnu navštívit největší a nejpestřejší sbírku automobilů Classic Cars Gallery, která zahrnuje více než 200 vozů ikonických značek jako Porsche, Aston Martin, Lamborghini či Ferrari. Anebo si můžete společně vychutnat kafíčko na naší interaktivní Vyhlídkové terase a při pozorování letadel snít a plánovat, kam s rodinou na dovolenou.

Extra sleva 10 %

Aby bylo nakupování u nás ještě výhodnější, k outletovým cenám Vám přidáme další extra slevu 10 %. Chcete připravit oslavu na klíč v POP? Neváhejte nás kontaktovat se svou představou na email: barbora.svancarova@pop-group.cz.

Infobox

Neváhejte nás kontaktovat se svou představou na email: barbora.svancarova@pop-group.cz