otevřeno 10:00 - 20:00

Kontakt

+420 228 226 419

O obchodu

Značka Elena Salvo vznikla v Praze v roce 2014 v jednom z nejkrásnějších měst Evropy, kde se přirozeně propojuje minulost se současností, tradicí a moderností. Od okamžiku jejího zrození vytváříme elegantní dámské oblečení z látek nejvyšší kvality. Naše dámská linie pod značkou Elena Salvo je klasická, ale je to klasika se závanem svěžesti a nótou nepředvídatelnosti a překvapení. V oděvech naší značky bude žena vypadat elegantně a stylově v jakémkoliv věku.
Elena Salvo – je dynamický brand, který stále směruje vstříc novým výzvám a příležitostem. V poslední době pro nás jsou prioritou rozšíření sortimentu a otevření nových výrobních linek. Tudíž v roce 2018 vznikají dvě nové dceřiné značky: EIGHT by Elena Salvo a SNGY by Elena Salvo. Tyto dva nové brandy ztělesňují pohodlí, styl, funkčnost a kvalitu. Je to oblečení pro každý den z vysoce kvalitních materiálů a za přijatelné ceny, které Vám poslouží více než jednu sezónu.
Všechny naše modely jsou vyráběny ve velmi malých sériích, vždy v počtu jen několika kusů, proto v nich budete vždy jedineční a originální. Promyšlené siluety, moderní design a možnost snadné kombinace modelů,Vám vždy pomohou zůstat v centru pozornosti a cítit se pohodlně v každé situaci.

 

Více

SUMMER SALE 30% - 50% z outletových cen na veškeré zboží!