zavřeno

Kontakt

+420 228 226 419

O obchodu

Značka Elena Salvo již od svého zrození v roce 2014 vytváří elegantní dámské oblečení z látek nejvyšší kvality. Dámská linie pod značkou Elena Salvo je klasická, ale je to klasika se závanem svěžesti a nótou nepředvídatelnosti a překvapení. V oblečení této značky každá žena vypadá elegantně a stylově v jakémkoliv věku.

 

Elena Salvo – je dynamický brand, který stále směruje vstříc novým výzvám a příležitostem. Tudíž v roce 2018 vznikly dvě nové dceřiné značky: EIGHT by Elena Salvo a SNGY by Elena Salvo. Tyto dva nové brandy ztělesňují pohodlí, styl, funkčnost a kvalitu. Je to oblečení pro každý den z vysoce kvalitních materiálů a za přijatelné ceny, které vám poslouží více než jednu sezónu. Všechny tyto modely oblečení a doplňků jsou vyráběny ve velmi malých sériích, vždy v počtu jen několika kusů, proto v nich budete vždy jedineční a originální. Moderní design a možnost snadné kombinace modelů vám vždy pomohou zůstat v centru pozornosti a cítit se pohodlně v každé situaci.

 

Outletový obchod Elena Salvo v Praze naleznete v Premium Outlet Prague Airport. Otevírací doba obchodu je běžně od 10:00 do 20:00. 

Více