Móda

FRANKIe MOReLLO

otevřeno 10:00 - 20:00

Kontakt

+420257211265

O obchodu

Je móda Vaše vášeň a nebojíte se extravagance? Ladíte svůj outfit do posledního detailu a užíváte si, když jste středem pozornosti? Hledáte unikátní fashion kousky, který nikdo jiný nemá? Heureka! Ulovíte je v obchodě s kreativními modely Frankie Morello. Jediném obchodě s dámským a pánským oblečením této originální značky v České republice.

 

Italskou značku Frankie Morello, která je velmi populární i mezi hvězdami šoubyznysu, založili v roce 1999 designer Maurizio Modica a architekt Pierfrancesco Gigliotti a svět módy si okamžitě získali svým hravým a uměleckým stylem. Nápadité kolekce rádi ozvláštňují asymetrickými střihy, originální barevností, unikátními látkami, vrstvením a třeba i prvky ve stylu graffiti.

 

Tak si přijďte pořídit nějaké extravagantní šaty, vtipný top, originální koženou bundu či kabelku. Stoprocentně budete nepřehlédnutelní a zazáříte. Stejně jako Lady Gaga, Kylie Minogue, Nicki Minaj, Jason Derulo, Lindsdey Lohan či Demi Lovato, kteří si hravé modely s uměleckým nádechem nesmírně oblíbili.

 

Frankie Morello naleznete v České republice exkluzivně pouze v Premium Outlet Prague Airport. Otevírací doba obchodu je běžně od 10:00 do 20:00. 

Více