Zdroj: Pinterest

Tuto sezónu se zaměřte na doplňky! Umí dokonale podtrhnout siluetu a…Chcete se dozvědět co frčí tuto sezónu? Čtěte dále a nechte se inspirovat!

Mini bag, we love it!

Mini taštičky na řetízku jako cross-body, připojené k pásku či k peněžence. To vše je možné. Nechte průběh vaší kreativitě a noste mini vaky jak a kde se vám zachce… A zde je pár obchodů, ve kterých je tutově najdete: POP Woman, My Style Milano, Rebelqueen by Liu Jo, Guess, Corso Roma, Nike aj… ZDE naleznete naše POP Trend TIPS, které vám určitě poslouží jako inspirace. 

Mini Bag Zdroj: Pinterest

V jednoduchosti je krása!

Že nejste moc na doplňky? Nezoufejte. Máme pro vás jeden tip, který se vám určitě bude zamlouvat. Dlouhé rukavice, které byly velkým hitem před deseti lety, jsou opět tu. Právě ony vám perfektně doladí celkový outfit a dodají vám ten správný ženský vzhled. Nejen že budete pro muže působit záhadně, ale ochrání vás i před zimou. Noste je ideálně pod lokty či srolované na předloktí… Zkuste si je pořídit právě u nás, v obchodech POP Woman, My Style Milano, Rebelqueen by Liu Jo, Hexis, Corso Roma či Guess. ZDE naleznete naše POP Trend TIPS, které vám určitě poslouží jako inspirace.

Long GlovesZdroj: Pinterest

Mějte po ruce všechny vaše ženské zbraně!

Sexy opravářka nebo módní fashionista? Inspirace jistě pochází od našich drahých poloviček a jejich neodolatelných uniforem. Připnuté rukavice, mini vak, brýle nebo ještě telefon? Tuto sezónu je zbrojní pás více než IN. Ruku na srdce dámy, kdo by nechtěl mít vše po ruce a být připraven na lov☺? Mrkněte na naše obchody jako jsou POP Woman, My Style Milano, Rebelqueen by Liu Jo, Hexis či Guess. ZDE naleznete naše POP Trend TIPS, které vám určitě poslouží jako inspirace.

Belt bagZdroj: Pinterest


Svět může být tak krásně zbarvený…

Barevné rámečky či zabarvené plexi skla. Další doplněk, který se dere no popředí na nadcházející sezónu. Také občas potřebujete rozveselit a vidět svět takzvaně skrze růžové brýle. No a co?  V tomto ohledu buďte opravdu své a neváhejte jít do ulic s těmi nejšílenějšími brýlemi☺. V obchodě Outly vám bude přecházet zrak! ZDE naleznete naše POP Trend TIPS, které vám určitě poslouží jako inspirace.

photo-1604260750935-66ba1d78587fZdroj: Pinterest

Fusekle – MUST HAVE PIECE

Čím více ponožek máte doma k dispozici, tím více se budete tuto zimu bavit! I přes chladnější zimní dny se nebojte vyrazit do ulic v letních sandálkách! Že budete nařknuti za blázna☺? To rozhodně NE. K takovým sandálkům dobře slazené ponožky či punchošky působí totiž překvapivě stylově.  Zkuste naše obchody Palmers, Lisca, Tom Taylor či Meatfly. ZDE naleznete naše POP Trend TIPS, které vám určitě poslouží jako inspirace.

ae5ac9ff691045969076e02074258eebZdroj: Pinterest

Inspirujte se Coco Chanel!

Kromě hedvábných šátků, které budou vypadat skvěle i přes kabát a různých řetízků v podobě opasku nebo náhrdelníku, si tuto sezónu dopřejte určitě perly. Jsou velmi nadčasové a působí žensky. Právě Coco Chanel je používala na každém navrženém modelu, aby mu propůjčila jedinečnost, kterou v sobě každá perla skrývá. Takže je noste na kabelce, na opasku, na čelence, prostě všude, protože jsou i dnes velmi chtěné! V obchodech Corso Roma nebo My Style je určitě pořídíte. ZDE naleznete naše POP Trend TIPS, které vám určitě poslouží jako inspirace.

8c634affad6d097e3821fbba2691da54Zdroj: Pinterest

Stylově s facemasks i v zimě!

Nejeden módní návrhář si s touto ideou pohrával již několik let na zpět. Jak všichni jistě tušíte, mluvíme zde o rouškách, které se opravdu takovým stylovým doplňkem v roce 2020 staly. V zimním období se nebojte šáhnout po kukle, která vás ochrání nejen před zimou. Mrkněte do našich obchodů My Style Milano, Guess, Nike, Regatta a Trespass.  ZDE naleznete naše POP Trend TIPS, které vám určitě poslouží jako inspirace. 

04dddfc03f3076566cb1e1eba61dc5f1Zdroj: Pinterest