Zdroj: Pinterest

Tuto sezónu se zaměřte na doplňky! Umí dokonale podtrhnout siluetu a…Chcete se dozvědět co frčí tuto sezónu? Čtěte dále a nechte se inspirovat!

SHOES

Nohy pěkně v teple!

Robustní boty jsou více než populární tuto sezónu. Zvýrazní váš outfit a navíc vás ochrání od zeboucích nožek. Nic nezkazíte modelem v klasické černé, ať už s podpatkem nebo jen gumovou podrážkou. V šedé variantě budete naopak působit velmi elegantně. A tip na naše obchody? Zkuste Corso Roma, Salamander, Exx Fashion nebo ještě Ecco či My Style Milano, Rebelqueen by Liu Jo a oblíbené Baldinini. ZDE naleznete naše POP Trend TIPS, které vám určitě poslouží jako inspirace. 

Chunky Boots2Zdroj: Pinterest

Hranatá špička není jen pro módní mola…

Boty s hranatou špičkou jsou velkým hitem celého roku 2020. Pokud se nechcete vzdát letních sandálů i v tomto chladnějším období, nebojte se zalovit ve vašem šuplíku s ponožkami☺. Ale ani zimnější varianty v podobě mini boots nejsou nedostupné.  A co jejich výhodou? Prodlužují nohy, tomu my dámy prostě neodoláme☺. U nás naleznete v obchodě Corso Roma a Baldinini. ZDE naleznete naše POP Trend TIPS, které vám určitě poslouží jako inspirace. 

spickaZdroj: Pinterest

Řetězy, perly a zdobení..? 

Pokud si potrpíte na různá zdobení, teď nastal váš čas☺. Kdekoli umístěné pásky řetízků nebo jiného zdobení například s perličkami, podtrhnou vaši siluetu a takzvaně vás „obléknou“. Bohémské kozačky ať už s mini podpatkem nebo platformou jsou stále IN. Tentokrát ale zapoměnte na příléhavé modely z loňských let a dopřejte lýtkům prostor! Široké modely jsou pro vás ty pravé… Mrkněte do Exx Fashion, Salamander, Ecco, Corso Roma a My Style Milano či Baldinini.  ZDE naleznete naše POP Trend TIPS, které vám určitě poslouží jako inspirace. 

chainZdroj: Pinterest

Pohorky jsou zpět ve městech!

Ti z vás, kteří jste milovníci hor a pohor, tuto zimu přijdete na své! Jak zkloubit trendy a praktičnost? To vás minimálně tuto sezónu trápit nemusí. Postarali se o to světoznámí návrháři, kteří nám tenkokrát chtěli dopřát více svobody☺. Traktorová podrážka, trendy šněrování a důkladné zateplení jsou samozřejmostí i pro zdolávání vydlážděných chodníků v teplotách nad nulou.  Podobné kousky u nás v POP pořídíte například v Corso Roma či Baldinini. ZDE naleznete naše POP Trend TIPS, které vám určitě poslouží jako inspirace. 

PohoryZdroj: Pinterest
 

Kožíšek tuto zimu i v keckách!

Sneakers a kožíšek? Že to nejde dohromady? Ba naopak, tuto zimu budete IN právě s huňatým kožíškem vně vašich oblíbených Stan Smith! Nemusíte tedy zdlouhavě přemýšlet jaké boty se vám hodí k zimnějšímu outfitu. Vběhněte do kecek a vyražte do ulic☺. U nás v POP pořídíte například v Corso Roma, Baldinini, My Style Milano ale i v obchodě Adidas. ZDE naleznete naše POP Trend TIPS, které vám určitě poslouží jako inspirace. 

trainersZdroj: Pinterest