Zdroj: Pinterest

Už víte jaké jsou trendy na tuto zimu? Čtěte dále a nechte se inspirovat…

Tužková sukně, to byla teda věda!

To byste nevěřili, jak taková tužková sukně vznikla. Bylo to v době, kdy začaly dámy létat, a aby se jim nezapletla sukně do šroubů letounů, svazovaly si jí u kolenou. Na to hned reagovali módní návrháři svými prvními střihy dlouhých sukní s podvázanými koleny. To samozřejmě ale nebylo komfortní.

Až v poválečné době, kdy nebylo dostatek materiálu na kolekce se sukně radikálně zkracovaly. A v roce 1940 Christian Dior přišel s první sukní tužkového vzhledu, tak jak jí známe dnes.

Takže vsaďte tuto sezónu právě na tento střih, který vám vykouzlí úžasnou siluetu. Nadále jsou aktuální i sukně skládané nebo splývavé.

A zde je pár obchodů, ve kterých je tutově najdete: Hexis, My Style Milano, Rebelqueen by Liu Jo, Guess, aj…

ZDE naleznete naše POP Trend TIPS, které vám určitě poslouží jako inspirace.

f82afe68e6fae10cf181690464633238Zdroj: Pinterest

V kůži od hlavy až k patě.

Kožený trench, kabát nebo křivák? To je prostě must-have této sezóny. Křivák je sice celoroční záležitost, ale v tuhle sezónu, kdy jsou dny stále chladnějšími, ho využijete na stopro. Dámy, neváhejte proto kombinovat a vrstvit. Layering je IN. Na křivák můžete hodit poncho nebo pod něj naopak hřejivý svetr. Ani jednou variantou nic nepokazíte a bude vám krásně teplo.

Doporučujeme zavítat do našich obchodů jako jsou Hexis, My Style Milano, Pepe Jeans, POP Woman, Fashion Point, Vermont, aj…, kde tyto must-have kousky najdete.

ZDE naleznete naše POP Trend TIPS, které vám určitě poslouží jako inspirace.

Total Leather lookZdroj: Pinterest

Pletený svetr od babičky? No a co!

Zdobené, dlouhé, hřejivé, měkoučké, prostě je v tuhle sezónu chceme. A koho tedy? No přeci svetry. Nejen na módní mola, ale i do ulic se vrací kardigany, kterými se chlubily naše babičky…

Já vytáhnu určitě ten, který jsem podědila, ale u nás je nabídka také velmi široká. S florálními motivy, které jsou stále i v zimním období rozverné nebo s různými zdobeními či peříčky. V POP naleznete v obchodech My Style Milano, Vermont, Hexis, Benetton, Guess, ale také v Pull Love, Desigual nebo Quicksilver.

ZDE naleznete naše POP Trend TIPS, které vám určitě poslouží jako inspirace.

CardiganyZdroj: Pinterest

Pončo nebo Kápě? 

Kdo nemá ve své gardoróbě poncho, ten není pravý fashionista☺. Poncho a klobouk, doplňky, které vás zahřejí a ochrání před lehkým sněho-deštíkem, ale které vám i krásně dotvoří siluetu. Nezoufejte, pokud ho ještě nemáte, klidně si pohrajte doma se širokým šálem nebo přijďte do POP, kde pár vyhraněných kousků máme právě v obchodech Benetton, Desigual nebo Rebelqueen by Liu Jo. Klobouk téměř na míru pak seženete v obchodě The Hat.

ZDE naleznete naše POP Trend TIPS, které vám určitě poslouží jako inspirace.

b2884f87d4bd7bc4dccdae405b25fdfeZdroj: Pinterest