Zdroj: Pinterest

White Shirt

Bílá košile je a bude nadčasovým kouskem, který je prostě dobré míti ve svém šatníku. Pokud chcete vědět více o tom, co byste měli mít ještě ve svých šatnících, mrkněte na článek POP Desatero, který naleznete na našem blogu. 

Neváhejte si s bílou košilí tzv. pohrát a nosit jí tak trošku po svém. Ozdobte jí broží nebo nějakým šperkem. Je to velmi jednoduché a efektní. Můžete si jí vzít také naopak a poodhalit svá záda. Budete vypadat určitě stylově. Dovolte si jí nosit třeba rozhalenou s obyč trikem. Bude se vám hodit nejenom na nadcházející chladnější rána, ale i večery.

Na našem Instagramu @premiumoutletpragueairport jsme pro vás nachystali malé talks o trendech na nadcházející sezónu. Objevte inspirace, které jsme pro vás vyhledali právě na Pinterestu. A zde je jedno šikovné a hravé video, které vám pomůže tvořit třeba z partnerovi košile☺. 

Blog (1)Zdroj: Pinterest

Chains

I s řetězem se dá dobře vyhrát a určitě je ještě stále aktuálním kouskem, který se aplikuje jednoduše na vše. Opět jsme na našem instagramovém profilu @premiumoutletpragueairport pro vás připravili několik inspirací. Nechte promluvit svou fantazii a řetízek si upevněte kdekoli vás napadne : za poutko u kalhot, ke kabelce nebo jej použijte jako šňůrku k brýlím. Detail, který bude působit velmi fashion a navíc zde uplatní i svou praktičnost, pakliže jste jeden z mnoha lidí, kteří neustále hledají brýle nebo klíče  ☺.

BlogZdroj: Pinterest

I CHILL teplákovka může být chic, nevěříte?

Chcete se cítit chic a zároveň pohodlně? Tento rok nám to umožňuje, tak proč toho nevyužít… Nejen tato sezóna, ale i celý rok 2021 sebou přináší zlomení veškerých kódů. Cílem je snoubit chill pohodlné věci nebo sportovní kousky, které máte v šatníku a namixovat je s ultra módními kousky. Výsledek je naprosto nad očekávání, zkombinováním vzniká naprosto nový pohled na ženskost. Ideálně slaďte své tzv.kombo do jednoho barevného odstínu tak, aby váš look působil ještě o to více luxusněji. A když vás tón v tónu omrzí, nalaďte se na vlnu kontrastu a v looku si zvolte jednu opačnou barvu k celému outfitu. Nebo použijte jen nějaký výrazný módní doplněk, jako jsou naušnice, pásek či kabelka, aby se váš look oživil.

Blog (9)Zdroj: Pinterest

Sorbet Pastel Colors jsou IN

Pastelové odstíny jsou stále aktuálními i v této nadcházející sezóně SS21. Nebojte se je kombinovat navzájem. Pistáciově zelená se výborně snoubí se slaďoučkou růžovou, a jemná žlutá jde zase skvěle k bleďounké šeříkové. Paleta je široká a můžete být v tomto ohledu určitě kreativní. Skvělou novinkou je, že neexistuje žádné faux-pas. Pokud máte rádi luxusnější a chic výsledek, zvolte jednu pastelovou barvu a oblékněte se do ní od hlavy až k patě nebo hledejte podtóny, které jsou nejblíže vámi zvolené barvě. Opět se můžete mrknout na naše inspirace na @premiumoutletpragueairport, kde jsou videa, menší talks na tématiku nádcházející sezóny.
Blog (8)Zdroj: Pinterest

Chunky Boots, á la créme !

Chelse boots, trek nebo hiking boot či česká holina? Tomu vše dnes můžeme říkat jednoduše Chunky boots. Jsou to extravagantní, a tak trošku ujeté botičky, které dodají vašemu outfitu náležitý šmrc. A co mají společného? Je to určitě mohutná podrážka, kterou si mnozí z nás pamatujeme ještě z úžasných 90-tek, tenkrát byly IN ale v rockově černé. Nejen léto, ale celý tento rok pofrčí už v plném proudu ve světlých tónech, jako je krémová, ale i v bílé variantě si najdou své nadšence. Ačkoli tato obuv působí robustněji, hubenější nožky si je také mohou dopřát. Chcete vidět, co tím myslíme? Mrkněte se na náš instagramový profil, kde vás čeká pár mini videí na téma Trendy na nadcházející sezónu SS21.

Blog (6)Zdroj: Pinterest

Yellow, color of the year!

Žluté patří rok 2021. Patří také mezi nejšťastnější barvy, minimálně pro Evropu, kde v ní nacházíme spousty inspirace, ale také energie, která nám v tyto časy tak moc chybí… Pakliže ji zkombinujete s neutrálními barvami, jako jsou šedá či béžová, neuděláte chybu. Budete působit více módně. Zkuste si také pohrát s její intenzitou a uvidíte, jak krásně vás rozzáří… Nebojte ji mít přímo po ruce v podobě menšího či většího doplňku: Mini či maxi bag. A kromě naši vyselektované inspirace z Pinterestu si žlutou dopřejte i v menších doušcích v podobě slunečních brýlích, šátku nebo čelenky. A kdo si netroufne na žlutou, náhražkou bude její luxusnější kámoška ZLATÁ.

Blog (2)Zdroj: Pinterest

Modern Black Dress

Ať už pro vás « little black dress » znamená cokoli, vězte, že právě v ní můžete ukázat veškeré své pocity, emoce a nálady…Máte svůj den a chcete být nedostupná ?Nebo se naopak cítíte skvěle a chcete ukázat světu, jak hravá jste ?Černá barva je klasika, která vám toto vše umožní. Buďte elegantní, vážná, roztržitá, smutná, sexy, mystická, lady, budťe prostě SVÁ! Černá působí chic za každých okolností a výběrem svého modelu naopak přirozeně podtrhnete to, kdo jste, nebo kým chcete být…Takže do toho, s printy, cvoky, s různými prostřiženími, rozparky, dekolty…Více inspirace k shlédnutí na našem instagramovém profile @premiumoutletpragueairport.

Blog (7)Zdroj: Pinterest

Denim Flare

Chcete mít nohy až do nebes? Comeback tohoto střihu ocení nejedna žena. Inspirace ze 70-tek se nám opět v loňském roce sice stydlivě, ale přece jen ukázala na módních molech. Dnes už je zpět také ve street módě. Rozšířené nohavice mohou být od kolen, ale také po celé své délce. Opět nám pomůže získat o pár centimetrů navíc a s podpatky milé dámy vaše nohy budou sahat až do nebes… Tento typ kalhot nejenže prodlužuje nohy, jak jsme již zde zmínili, ale také opticky vyrovnává postavu, a tak se každá postava stává tou vytouženou, přesýpacími hodinami. Délka kalhot se neřeší, dokud neupadnete, vše je OK☺. Mrkněte na pár inspirací na @premiumoutletpragueairport.


Blog (4)Zdroj: Pinterest

Big shoulders forever?

Ať už si široká ramena vytvoříte jakkoliv, za pomocí asymetrie, volánků, nastavených rukávů nebo sakem po dědečkovi, velká ramena se nosí.  Jsou stále v kurzu a již několikátou sezónu. Vycpávky se vkládají nejen do sak, ale od loňské sezóny i do mikin, triček či vest a pletenin. Maskulinnímu efektu podlehli tvůrci módních domů Balenciaga, Balmain, Isabel Marant, Saint Laurent nebo třeba Givenchy. Z původní nspirace z 80-tek, kde šlo čistě o vytvoření mužské siluety jde dnes spíše o balanc právě mezi maskulinitou a ženskostí…nebo tomu můžeme říkat gendre neutralita? Opět se můžete mrknout na naše inspirace na @premiumoutletpragueairport, kde jsou videa, menší talks na tématiku nádcházející sezóny.

Blog (3)Zdroj: Pinterest


Flower Power

Květových vzorů není nikdy dost… Dnes už nejsou otázkou jen letní sezóny. Stal se z nich celoroční hit. Velké květy, drobná kvítka či obvrovitánské okvětní lístky? Vše funguje.  Barevnost je v zimních měsících více ponořená do tlumenějších barevných kombinací, naopak v létě se kontrast barev prohlubuje. Exotika se propojuje s českou loukou a vznikají neobyčejná umělecká díla. A jaké vzory ještě poletí? Můžete se inspirovat podmořským světem, palmami i zvířecími tradičními motivy jako je leopard. Více na @premiumoutletpragueairport.

Blog (5)Zdroj: Pinterest