Zdroj: Unsplash

"Co platilo včera, je už dnes jinak. V hlavě koluje spousta otázek, na které neznáte odpovědi. Vkrádá se nejistota. Co bude potom, až tohle skončí? Jak moc se změní naše životy? Nadechněte se a podívejte se okolo sebe. Přátelé, kamarádi, rodina, děti... práce, kterou milujete? Jestli tam je alespoň něco z toho, tak jupíííí, máte vyhráno.


My z POP jsme na tom stejně. Taky doma na home office střídáme jidelní stůl s gaučem s přesvědčením, že tam nám to půjde líp. Nejde a tak přerušujeme činnosti, které musíme udělat a věnujeme se tomu, co chceme. Brouzdáme po internetu, koukáme na televizi, listujeme v časopisech nebo se třeba vrhneme na úklid vlastního šatníku. Naše zaměření je ale jasné. Fashion, móda, lifestyle a všechno okolo toho. Prostě to, co nás tak baví a k čemu utíkáme od těch méně atraktivních činností. A pak nás to napadlo! Co z toho zábavného udělat něco, co vlastně musíme? To je ono... uděláme si vlastní blog o módě, fashion trendech, cestování, lifestylu a dalších neméně skvělých tématech.

Tady to je. Seznamte se - náš nový POP lounge: https://www.pop.cz/cs/lounge/. Pojďte dál a užívejte si. Mějte ho rádi a když budete chtít, tak ho pojďte třeba tvořit s námi."

Jakub Dlouhý

Sales/ marketing director

POP Airport

IMG_0014Zdroj: Archív Jakuba Dlouhého