Pro výjimečný zážitek s nádechem exotiky nemusíte cestovat daleko. 

U Jičína v překrásném lese, přímo na břehu pohádkového rybníku vyrostl dům na stromě- Treehouse. Pouhou hodinu od Prahy jsme si splnili dětský sen a strávili noc v koruně stromu. :)

Jested 3

Zdroj: Z archivu Instagramu @nikoletaivankovam

Probouzet se a usínat s takovým dechberoucím výhledem na rybník a okolní lesy bych mohla každý den! :)

Jested

Zdroj: Z archivu Instagramu @nikoletaivankovam

Alespoň na chvíli opustit ruch velkoměsta a strávit víkend v obklopení přírody je skutečně blahodárné! Kolegy jsme vyměnili za labutě, budík za ptačí zpěv a Netflix za plavbu loďkou při západu slunce. :)

Jested 4

Zdroj: Z archivu Instagramu @nikoletaivankovam

Do nového dne vás nastartuje bohatá snídaně, kterou vám v dohodnutý čas připraví do piknikového koše, který si pomocí lana sami vytáhnete. Na terase je k dispozici stolek a čtyři židle na sezení, takže si tu kromě snídaně vychutnáte i večerní sklenku vína. jested 2 Zdroj: Z archivu Instagramu @nikoletaivankovam

Co můžete dělat v okolí

Až vás omrzí obyčejné lenošení na stromě, můžete sejít dolů k připravenému ohništi, nebo se vydat na výlet na nedaleké Prachovské skály, případně navštívit zříceninu Hradu Trosky. 

Jested prach

Zdroj: Z archivu Instagramu @nikoletaivankovam

Pobyt v české přírodě si budeme pravděpodobně užívat toto léto více než kdykoliv předtím. Nezbytnou součástí pobytu v přírodě je správná turistická obuv a outdoorové oblečení. Náš tip je obchod TRESPASSREGATTA, ALPINE PRO a SALOMON, kde nakoupíte outdoorové oblečení za outletové ceny! :)