Už víte, jaká doopravdy jste?

Romantický snílek, sebevědomá a smyslná žena nebo něco mezi?

Čtěte článek níže, ať dozvíte se více…

Ne všichni muži holdují Valentýnu, ale my ženy ho máme prostě rády.

Samozřejmě, že se chceme cítit opečovávané našimi drahými polovičkami celoročně, nicméně každá z nás očekává právě v tento den tak trošku něco navíc☺. Proto vyhlížíme naše miláčky, zda nám náhodou nenesou kytici růží nebo alespoň naší nejoblíbenější čokošku!

Spousta lidí si myslí, že je tento svátek tzv. kitsch, neboli předimenzovaná emoční záležitost. Že vše musí být jen o růžové, nebo naopak jen o červené. Často si muži nevědí rady, která ta barva je pro nás vlastně doopravdy ta valentýnská srdcovka a tápají v řadě u nejžádanějšího floristy. Určitě jim s tím ale můžete pomoci a inspirovat je právě svými outfity. Dát jim prostě najevo, jaká barva vám přísluší nejvíce a kdo doopravdy jste… A pokud to ani vy samy nevíte, jak rozpoznat, jaká barva ve vás vibruje? Nezoufejte, níže vám rádi poradíme…

Červená 

Smyslná a intenzivní

Pakliže milujete červenou, jste dynamická žena. Víte, co chcete a jdete si za tím. Komunikujete velkou vnitřní sílu a muže dostáváte svou sílou až do rozpaků! Rychle se umíte nadchnout pro věc a ponořit se do ní hlava nehlava. Doporučujeme kombinovat červený look s intenzivní fialovou a bude z vás vyzařovat opravdu Girl Power☺

Cervena

Zdroj: Pinterest

Pastelově růžová

Romantický snílek

Růžová barva patří k něžným a radostným. Považuje se za nejromantičtější barvu ze všech, ale v posledních letech se její intenzivnější podoba propracovala i do sfér byznysu. Ženy na vysokých pozicích jí nosí hrdě a rády. V růžové barvě budete vypadat jemně a otevřeně. V návaznosti na intenzitu můžete působit někdy až dětsky, pakliže zvolíte Baby Pink nebo naopak jako Lady Business, pakliže sáhnete po růžové s větší intenzitou.

Pastelove ruzova

Zdroj: Pinterest

Meruňkovo-losová

Inspirativní a energická

Oranžovou barvu má málokdo rád, přesto z ní jde cítit tolik naděje a čerstvé svěžesti. Lososové podtóny budou působit velmi jemně a vyváženě, navíc v kombinaci s růžovou tuto jemnost ještě podpoříte. Nebojte se také intenzivnějších odstínů, podpoříte tím nejen svou energii, ale budete vnímány Energeticky a Inspirativně i pro své okolí.

Merunkovo-lososova

Zdroj: Pinterest

Pastelově modrá

Svérázný kreativec

Rebelská, ale andělská zároveň? I to existuje. Na své okolí budete působit jako někdo, kdo je v harmonii se sebou samým. Proč? Protože na Valentýna se přece nosí růžová☺, a vy klidu odpovídáte, že ale máte rádi modrou. Modrá je dobrá, už je to tak. Nejen, že nás prováděla celým minulým rokem, kdy jsme potřebovali vybudovat důvěru samy v sebe, ale dostávala nás i do zvláštního klidu a harmonie. Abyste přeci jen „nepohoršovaly“ moc v tento významný den, přišily jste si na jeans bundu lahodné růžové květy…

Pastelove modra

Zdroj: Pinterest

Fialová lila

Svůdná a ženská

Jste jemná ženská duše a působíte velmi křehce. Muži o vás rádi pečují, protože v nich vzbuzujete právě něco velmi éterického. Barva lila se výborně kombinuje s béžovou, i s blízkými barvami, které splňují jemný podtón jako jsou baby pink či soft orange. Této barvě bude určitě slušet krajka nebo měkoučké materiály, především angora.

Fialova lila

Zdroj: Pinterest

Jemně krémová

Elegantní a božská

Krémově-béžová barva je ze všech valentýnských barev tou nejméně výraznou. Zato sluší opravdu všem ženám. Působí velmi elegantně a je nadčasová. Je to barva, která by určitě měla být v šatníku každé ženy nejen v tento den, den svátku zamilovaných. Její tóny, ať už jsou jemné nebo intenzivnější, vyznačují čistotu. A proto taky na muže budete působit naprosto Božsky!

Jemne kremova

Zdroj: Pinterest