NejvýhodnějŠí nákupy a nově i zábava pro celou rodinu

Může být nakupování ještě zábavnější? Ano! V POP. Jen u nás nakoupíte za ty nejvýhodnější ceny, a navíc si s celou rodinou užijete spoustu unikátní zábavy. 

ENGINE CLASSIC CARS GALLERY 

Navštivte výjimečnou expozici Engine Classic Cars Gallery s 200 originálními skvosty těch nejslavnějších automobilových značek jako Porsche, Aston Martin, Lamborghini či Ferrari. Více informací o Classic Cars Gallery zde. 

DINOSAUŘI VR

Pokud jste milovníkem virtuální reality, naleznete u nás naprostou špičku v této oblasti. Ve virtuální multisenzorické hře Dinosauři VR se ocitnete 80 milionů let zpět v pravěkém světě, kde se setkáte s ikonickými dinosaury tváří v tvář. Více informací o virtuální hře Dinosauři VR zde.

Vyhlídková TERASA

Další novinka je jako ušitá na míru nadšencům do letadel. Na interaktivní vyhlídkové terase je nově umístěna velkoplošná obrazovka s živým přenosem z ranveje a živě uslyšíte i komunikaci pilota s řídicí věží Letiště Václava Havla Praha. Zábavnější místo pro pozorování letadel v Praze nenajdete. Více informací o vyhlídkové terase zde


Dokonalým kontrastem technologického pokroku, který nabízí expozice automobilů i interaktivní vyhlídková terasa, bude unikátní sbírka více než 150 milionů let starých fosilií dinosaurů. Dinosauria Museum Prague bude otevírána postupně v několika fázích. Ihned po otevření najdete v outletu originální lebku triceratopse doplněnou o interaktivní hru s návštěvníky (naleznete přímo na pasáži v blízkosti restaurace Nel Forno), multisenzorickou virtuální hru Dinosauři VR. Na přelomu roku nabídne POP Airport kompletní a ucelenou expozici, včetně originálních koster dvacetimetrového diplodokuse, obávaného allosauruse a dalších dinosaurů.

Chystáme i další pecku. Na konci roku 2021 se můžete těšit na první krytý zábavní park Plopsa v České republice. Na ploše 10 000 metrů čtverečních zabaví děti i jejich rodiče například horská dráha, karusely či dvacetimetrové skluzavka. To vše na motivy včelky Máji, vikingů či pirátů. 

Nenechte si to ujít. Tohle nikde jinde nezažijete!

Partneři

kudy-z-nudy-logo

Odebírat novinky

HEXIS

FASHION POINT

HEXIS

ALPINE PRO

OUTLY

UNITED COLORS OF BENETTON

TOM TAILOR

LEVI'S

BOXEUR DES RUES

PEPE JEANS

FADE

KARL LAGERFELD

QUIKSILVER

HOME & COOK

KENNET STREET

THE HAT

QUIKSILVER

POP WOMAN

PALMERS

VERMONT

QUIKSILVER

POP MAN

MUSTANG

WELLENSTEYN

FANN