Móda

PIeTRO DI MARTINI

Otevřeno 10:00 - 20:00

Kontakt

Telefon
  • +420 777 082 333

O značce

Společnost PIETRO DI MARTINI s.r.o. zastupuje od roku 1990 pouze kvalitní a luxusní zboží světoznámých italských značek jako jsou VERSACE JEANS, VERSACE COLLECTION, JUST CAVALLI, MOSCHINO, LOVE MOSCHINO, DSQUARED2 a spoustu jiných.
Nabízíme luxusní dámské a pánské oděvy a obuv, dále široký výběr módních doplňků jako jsou dámské kabelky, peněženky, pásky, šátky atd.. Pro naši společnost hraje od počátku hlavní roli kvalita nabízených výrobků a spokojenost našeho klienta. Pečlivý výběr nejlepších materiálů, ruční práce a v neposlední řadě jedinečný design jsou společným jmenovatelem těchto módních značek.
Prodávané značky:
• Versace /Versace Collection/Versace Jeans
Jméno Versace patří mezi nejznámější v módním světě. Proslulá italská značka vznikla v roce 1978 a založil ji módní návrhář Gianni Versace. Značka je typická nespoutanou módou se značným prvkem erotičnosti.
• Moschino Couture/Moschino Love
Značku v roce 1983 vytvořil Franco Moschino  (1950–1994). Moschino a jeho značka se proslavili za své inovativní, barevné - někdy výstřední – návrhy. Po předčasné smrti Moschina se jeho bývalá asistentka Rossella Jardini stala kreativní ředitelkou. Od roku 1999 je značka součástí módní skupiny Aeffe. 
• Just Cavalli
Značka Just Cavalli, která spadá do impéria módního domu Roberto Cavalli, vznikla v roce 1998 a vytváří kolekce dámského a pánského oblečení, doplňků, šperků a parfémů. Značka Just Cavalli je svěží řada pro mladší generaci, která se nebojí na sebe upozornit.