Móda

PIeTRO DI MARTINI

Otevřeno 10:00 - 20:00

Kontakt

+420 777 082 333

O obchodu

Baví Vás obchody, kde najdete pohromadě oblečení a módní doplňky od různých prestižních značek? Tak to nesmíte při návštěvě našeho centra vynechat obchod Pietro di Martini Praha s kvalitním luxusním zbožím světoznámých italských značek. Čekají tu na Vás ikonické značky jako Versace, Just Cavalli, Moschino, Dsquarded2 a spousta dalších. 

Tak si přijďte ulovit nějaký stylový fashion kousek od značky Just Cavalli nesoucí rukopis talentovaného a velice populárního italského módním návrhářem z Toskánska, který na sebe strhl pozornost svými sexy kolekcemi oblečení, zvířecími a exotickými potisky a pískovanými džínami. Anebo si udělejte radost luxusním outfitem od značky Moschino. Jejich oblečení a kabelky hýří nápaditostí, vtipem a velkou dávkou extravagance.

Jste nespoutaná a ráda provokujete? Pak musíte svůj šatník obohatit nějakým sexy modelem od značky Versace. A jestli hledáte něco originálního, nadchne Vás značka DSquared2, pro kterou je charakteristický sofistikovaný mix kanadského důvtipu a vytříbené italské krejčoviny.

Nakupovat u nás je zážitek. Užijete si to.

Pietro di Martini outlet naleznete v Praze exkluzivně pouze v Premium Outlet Prague Airport. Otevírací doba obchodu je od 10:00 do 20:00. 

Více