DinoSauři ZDARMA a VIP nakupování

POP VIP Shopping 30. 9. od 10:00 do 22:00

Nakupujte výhodně celý den a navštivte zdarma Dinosauria Museum Prague ještě před oficiálním otevřením. Stačí nakoupit v tento den 30.9.2021 v našich obchodech nad 1000 Kč a premiérový vstup zdarma od nás získáte jako dárek. Díky výhodným nákupům to nebude žádný problém. Muzeum je otevřeno již od 10:00. Tak dorazte během dne, abyste se vyhnuli frontám.

Světový unikát, který boří představy o muzeu

V Dinosauria Museum Prague zažijete nevídané dobrodružství tváří v tvář dinosaurům v moderním interaktivním světě. Vydáte se 200 miliónů let nazpět mezi velikány druhohor. Objevíte jednu z největších soukromých sbírek opravdových koster dinosaurů v Evropě. Žádné napodobeniny ani kompromisy. Zažijete 4 000 m2 reálného světa dinosaurů na vlastní kůži. Nenechte si to ujít ve světové premiéře!

Další nezapomenutelné zážitky


Kromě světového unikátu Dinosauria Museum Prague můžete navštívit i interaktivní Vyhlídkovou terasu s unikátní velkoplošnou obrazovkou či jedinečnou automobilovou expozici Engine Classic Cars Gallery s více než 200 vozy ikonických značek. A nezapomeňte se zastavit ani v našich prvotřídních restauracích POPular, Nel Forno a Dai Marinai a stylových kavárnách Starbucks a Coffee Fellows.

Top značky se slevami až 80 %


Během POP VIP Shopping můžete celý den nakupovat za mimořádně výhodné ceny své oblíbené značky jako Nike, Karl Lagerfeld, Adidas, Guess, Pepe Jeans, Calvin Klein, Tom Tailor, Diesel, Salomon, Tchibo, Home&Cook a mnohé další. Nově u nás pořídíte i značky LEVI'S, NORDBLANC, GERRY WEBER (otevírá 15.9.). Vip nákupy si užijete i v novém multibrandovém obchode Sportecshop.cz (otevírá 15.9.), kde si pořídíte i značky jako je PEAK PERFORMANCE, COLUMBIA a ODLO.

Těšíme se na Vás.

REGISTRUJTE SE ZDE. 

Speciální nabídky obchodů budou průběžně doplňovány.

Odebírat novinky

OUTLY

PULL LOVE

UNITED COLORS OF BENETTON

BOXEUR DES RUES

JEWELLERY

JEWELLERY

ECCO

REGATTA

ALPINE PRO

HAMLEYS

FASHION POINT

THE HAT

LISCA

ECCO