Sport

RIDeR`S BRANDS

Otevřeno 10:00 - 20:00

Kontakt

602664745

O obchodu

Fox

Oblíbena značka s logem lišky již od roku 1974 přináší na celosvětové trhy skvělé produkty nejen pro motokrosaře a bikery, ale také pravidelné kolekce oblečení pro volný čas. Nemusíte nutně ovládat motorku či kolo, a přesto si u nás vyberete moderní fashion kousek od Fox právě pro Vás. Největší devizou je léty prověřená a nekompromisní kvalita výrobků Fox, a v neposlední řadě i pohodlnost díky precizně řešeným střihům a originálním designům.

Volcom

Kultovní freestylová značka z Kalifornie orientovaná na oblečení, boty a doplňky pro mladé zákazníky. Důsledně používá svoje "stone logo" a neustále rozšiřuje okruh svých příznivců, kteří jsou této značce i způsobu života, který podporuje, věrni v duchu jejího sloganu "True to This". Již od roku 1991 jejich kvalitní a nápadité kousky nosí všichni, kdo se nebojí být vidět, a to nejen při sportu nebo na prkně. 

Free Ride

Značka Free ride vyrábí limitované originální kolekce streetového oblečení pro ridery v každém věku. Zaměřuje se hlavně na spodní, prádlo, trička, mikiny a ponožky.

Email: ridershop@ridersbrands.eu

Více