zavřeno

Kontakt

+420 774 437 333

O obchodu

Existuje lepší koncept pravé české restaurace, nežli propojení pohodlného prostředí, kvalitního jídla a toho nejlepšího piva? Přesně to vám nabízí koncept Šalanda od pivovaru Krušovice.

 

V Premium Outlet Prague Airport najdete jednu z několika restaurací s obchodním názvem Šalanda. Příjemné prostředí se zakládá na typických dubových stolech a všudypřítomných odkazech na krušovické pivo. Tradiční prostory tak navodí ten pravý pivovarský zážitek.

 

Gastronomie v Šalandě jde ruku v ruce s krušovickým pivem i celkovým konceptem restaurace. Najdete zde většinou typické české pokrmy či pokrmy v české úpravě.

 

Vrcholem celého konceptu je v hlavní roli to nejkvalitnější krušovické pivo. To nepůsobí pouze jako nápoj, ale jako učiněný gastronomický zážitek. Restaurace navíc nabízí i ochutnávku pivního mázu z typických tanků či dokonce pivní degustaci.

 

Že se vám sbíhají sliny? To se nedivíme a těšíme se na vaši návštěvu! Restauraci Šalanda naleznete v Premium Outlet Prague Airport. Otevírací doba je běžně od 10:00 do 20:00.

Více