NejvýhodnějŠí nákupy a nově i zábava pro celou rodinu!

Až 70 % proti běžným cenám

Jen u nás nakoupíte za ty nevýhodnější ceny, a nově si navíc užijete s celou rodinou spoustu unikátní zábavy: Dinosauři VR, Interaktivní Vyhlídková terasa a Engine Classic Cars Gallery.

Těšili jste se, až vyrazíte nakupovat letní kolekce za výhodné ceny? Ten okamžik je konečně tady! Velký letní výprodej se slevami až 70 % proti běžným cenám právě začal. S jedinečnými slevami nakoupíte své oblíbené značky jako Pepe Jeans, Karl Lagerfeld, Gant, Diesel, Nike, Adidas, Guess, či Quiksilver. Kromě mimořádných slev na Vás v jednotlivých obchodech čekají i další speciální slevy a výhodné nabídky.

A pozor! S výraznou slevou nakoupíte i v nově otevřeném pop-up obchodě s ikonickými značkami Calvin Klein a Calvin Klein Underwear.

Milovnice kabelek a bot nesmí vynechat ani nově otevřený obchod Baldinini. Je to jediný outletový obchod Baldinini v České republice, kde nakoupíte prvotřídní designové kousky za bezkonkurenční ceny. 

Zákaznice se mohou také těšit na kvalitu italské módy nově otevřeného obchodu Rebel Queen by Liu Jo, který je vůbec prvý v Čechách! Najdete tam elegantní a zároveň šik kolekce, které jednoduše podtrhnou styl současné moderní ženy.

Pro sladkou tečku nebo dárek se můžete zastavit v nově otevřeném obchodě Pražská čokoláda.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Odebírat novinky