Velký letní výprodej odStartoval!

Až 70 % proti běžným cenám

Těšili jste se, až vyrazíte nakupovat letní kolekce za výhodné ceny? Ten okamžik je konečně tady! Velký letní výprodej se slevami až 70 % proti běžným cenám právě začal. S jedinečnými slevami nakoupíte své oblíbené značky jako Pepe Jeans, Karl Lagerfeld, Gant, Diesel, Nike, Adidas, Guess, či Quiksilver. Kromě mimořádných slev na Vás v jednotlivých obchodech čekají i další speciální slevy a výhodné nabídky.

A pozor! S výraznou slevou nakoupíte i v nově otevřeném pop-up obchodě s ikonickými značkami Calvin Klein a Calvin Klein Underwear.

Milovnice kabelek a bot nesmí vynechat ani nově otevřený obchod Baldinini. Je to jediný outletový obchod Baldinini v České republice, kde nakoupíte prvotřídní designové kousky za bezkonkurenční ceny.

Pro sladkou tečku nebo dárek se můžete zastavit v nově otevřeném obchodě Pražská čokoláda.

A nakonec ještě malá ochutnávka novinek. Kromě nakupování si již brzy užijete s celou rodinou i pořádnou dávku zábavy. Vyhlídková terasa se promění v interaktivní místo plné zážitků. A co teprve setkání s dinosaury prostřednictvím špičkové virtuální reality! Máte se
na co těšit.

Odebírat novinky

DESIGUAL

QUIKSILVER

FASHION POINT

ADIDAS

ECCO

TOM TAILOR

MARINA MILITARE

PEPE JEANS

PEPE JEANS

LUCA BERTELLI

PME LEGEND

MEATFLY

JK KLETT

UNITED COLORS OF BENETTON

HAMLEYS