Vaříme pro VáS i nadále

NaŠe reStaurace a kavárny nabízejí možnoSt objednaní jídla S Sebou

O chutné jídlo a další dobroty z našich restaurací a kaváren nepřijdete ani po dobu zpřísněných opatření. Neváhejte využít službu TAKE AWAY a odneste si jídlo s sebou domů. Anebo si výborné pokrmy, delikatesy a nápoje vychutnejte přímo u nás venku na Vyhlídkové terase, kde jsou pro Vaše pohodlí umístěny teplomety. Načerpáte energii na čerstvém vzduchu a zároveň se skvěle najíte.

Moderní čeSká reStaurace Popular

V oblíbené restaurace Popular si můžete tradiční česká jídla z kvalitních surovin objednat na místě a odnést s sebou domů. Další možností je, že si jídlo předem objednáte telefonicky a vyzvednete v restauraci osobně. Třetí možností je nechat si jídlo dovézt přímo domů. Každý den můžete vybírat z několika poctivých českých jídel.

Objednávat můžete telefonicky: 734 528 999 nebo skrz: Vyzvednisi

Pravá italSká reStaurace Nel Forno

Křupavou pizzu, lahodné těstoviny, saláty či dezerty... zkrátka vše, co máte rádi, Vám v naší pravé italské restauraci Nel Forno moc rádi připraví s sebou. Jídlo si můžete objednat na místě a odnést s sebou anebo si můžete zavolat předem a jídlo si už jen vyzvednout.

Objednávat můžete telefonicky: 601 001 323


Autentické StředomořSké biStro Dai Marinai

Nepřijdete ani o skvělé středomořské speciality, jako je gyros, pljeskavica nebo čevapi. Také v našem svěžím bistru Dai Marinai Vám dobroty z jídelního lístku s radostí nachystají s sebou. I zde si můžete jídlo objednat na místě s sebou anebo si můžete zavolat předem, a jídlo si pak už jen vyzvednout.

Objednávat můžete telefonicky: 775 775 643

Kavárna u vyhlídkové teraSy Coffee FellowS

V nabídce Coffee Fellows najdete nejen špičkovou kávu, ale i další sladké a ovocné nápoje nebo si můžete pochutnat na skvělém čerstvém bagelu. Jídlo si můžete objednat na místě a odnést s sebou.

CeloSvětově oblíbený StarbuckS

Neexistuje snad věhlasnější řetězec kaváren nežli rozsáhlé Starbucks a kává v celosvětově známých personalizovaných kelímcích s proslulou signaturou. V nabídce kavárny nenajdete pouze kávové nápoje, ale rovněž domácí limonády, čerstvé bagety a další. 

Udělá nám velkou radost, když si u nás objednáte jídlo a zároveň tímto způsobem podpoříte naše tři nové restaurace v této nelehké době.

Těšíme se na Vás

Odebírat novinky