otevřeno 10:00 - 20:00

Kontakt

+420 737 500 323

O obchodu

Trussardi je další z mnoha italských značek, které se z malých firem rozrostly do definice elegantního a moderního módního stylu. Společnost Trussardi vznikla v italském Bergamu v roce 1910. Původním sortimentem značky byly kvalitní kožené rukavice.

 

V průběhu let Nicola Trussardi rozšířil účinnost značky napříč celým módním spektrem. Od rukavic se posunul k oblečení a módním doplňkům. Značka vydala dokonce i vlastní sérii parfémů či realizovala luxusní interiéry automobilů Alfa Romeo.

 

V prodejně objevíte to nejlepší z aktuálních mužských i dámských módních kolekcí. Značka se obdobně jako další italské vyjímá velice elegantním a sofistikovaným vzhledem. Vysokou předností značky jsou kvalitní materiály.

 

I po letech úspěchu značka užívá tu nejkvalitnější kůži. Mezi oblíbené části sortimentu patří i Trusardi Jeans či kvalitní pánské a dámské bundy. Přijďte nás navštívit a vychutnat si pravou italskou eleganci. 

 

Outletový obchod Trussardi naleznete v Premium Outlet Prague Airport. Otevírací doba obchodu je běžně od 10:00 do 20:00.

Více

TOTÁLNÍ VÝPRODEJ - 50% NA VŠE