otevřeno 10:00 - 20:00

Kontakt

+420 731 434 957

O obchodu

V obchodě Vermont naleznete luxusní značky, které mají jedno společné. Jsou vyhlášené svou prvotřídní kvalitou a ležérní elegancí.

 

Existuje značka, kterou s oblibou oblékala lady Diana a na kterou nedá dopustit ani královna Alžběta II. či vévodkyně Kate? Ano. Je to ikonická britská značka Barbour. Pokud i Vy dáváte přednost vysoce kvalitnímu, funkčnímu, přitom elegantnímu oblečení, můžete si pořídit nějaký módní kousek od této věhlasné britské značky v obchodě Vermont. A jestli chcete opravdovou klasiku, tak prostě musíte svůj šatník obohatit o legendární nepromokavou bundu Barbour s typickou podšívkou s tartanovým vzorem a manšestrovým límcem.

 

V obchodě Vermont však na Vás čekají i další značky pověstné svou kvalitou, jako jsou Gant či La Martina. Od americké značky Gant Vás nadchnou nejen legendární košile, ale i další oblečení z elegantních dámských a pánských kolekcí včetně svetrů, kalhot, triček s límečkem, sukní či šatů. Anebo si přijďte koupit prvotřídní oblečení pro sport a volný čas od argentinské značky La Martina inspirované jezdectvím. Nadchnou Vás prvky z pólových dresů, které jsou elegantně zakomponovány do designu košilí, triček, svetrů a mikin pro každodenní nošení.

 

Obchod Vermont v Praze naleznete v Premium Outlet Prague Airport. Otevírací doba obchodu je běžně od 10:00 do 20:00. 

Více