Zakoupíte v

O značce

Boxeur des Rues je unikátní značka s velmi úzkým zaměřením. Často se značka samotná prezentuje jako módní zboží pro "Street fighting", neboli pro pouliční bojovníky. Společnost byla založena v roce 2003 v italském Miláně.

 

Společnost se zaměřuje na funkční oblečení pro bojové sporty. Mezi partnery a sponzory společnosti patří například MMA bojovník Shemsi Beqiri a nebo velké instituce jako je Italská boxerská federace, či pořadatelé mezinárodních zápasů jako Oktagon či Bellator.

 

V artiklu společnosti Boxeur des Rues najdete oblečení i doplňky pro muže, ženy i děti. Pro všechny kategorie značka nabízí nejen bojové a sportovní oblečení, ale dokonce i kvalitní módní oblečení a doplňky.

 

Značka svojí koncepcí i designy pochopitelně láká milovníky bojových sportů, muže především. Přijďte se i vy podívat kterýkoliv den běžně mezi desátou a osmou hodinou. A nebojte se, tady na vás nikdo útočit nebude!

 

Značku Boxeur des Rues naleznete v outletovém obchodu, který se nachází v Premium Outlet Prague Airport. Otevírací doba obchodu je běžně od 10:00 do 20:00.

3 za 2 na nové dámské mikiny v BOXEUR DES RUES

Mid Season Sale Boxeur Des Rues! Slevy až -50%!