Zakoupíte v

O značce

Značku Ecco s typickým logem na podrážce založil v roce 1963 Karl Toosbuy se svou ženou Birte. Karl byl vyučený obuvník a jeho životním snem bylo vlastnit továrnu s obuví a vést svůj vlastní byznys. Jeho krédem bylo, že bota se má přizpůsobit noze, a ne noha botě.

 

Průlomový úspěch zaznamenal model Ecco Joke, který vznikl v roce 1978 a stal se bestsellerem nejen v Dánsku, ale i v mnoha dalších zemích. Své místo na trhu si firma vydobyla díky prvotřídnímu řemeslnému zpracování a nadčasovému designu.

 

Značka Ecco se zaměřuje na prodej dámských, pánských a dětských bot, ale i kvalitních kožených doplňků především kabelek a různých tašek a v současné době patří mezi nevyhledávanější prodejny s obuví.

 

Společnostod založení usiluje o to, aby v botách Ecco bylo za každých okolností co nejpohodlněji. Všechny inovace vznikají ve vývojovém centrum přímo v Dánsku, výrobní závody se pak nacházejí i v Thajsku, Indonésii, Vietnamu, Číně, ale například i na Slovensku.

 

Firmu stále vlastní rodina zakladatelů.V jejím čele nyní stojí dcera zakladatele Hanni Kasprzak Toosbuy, která v roce 2004 převzala vedení společnosti po svém zesnulém otci spolu s manželem Dieterem. A úspěšně pokračují v naplňování firemního sloganu: „Následuj design, objevíš Ecco.“

 

Značku Ecco naleznete v outletovém obchodu, který se nachází v Premium Outlet Prague Airport. Otevírací doba obchodu je běžně od 10:00 do 20:00.

DEN DĚTÍ - 30. 5. - 1. 6. 2020 EXTRA 20% SLEVA NA DĚTSKOU OBUV! POUZE V ECCO!

ECCO

ECCO - boty, které si zamilujete!