Zakoupíte v

O značce

Elena Salvo patří jednu z nejmladších módních značek současnosti, které se dokázaly za velice krátkou dobu stát slavnými. Založena byla v roce 2014 přímo v Praze stejnojmennou zakladatelkou Elenou Salvo.

 

Značka se věnuje především dámské módě se specializací na dámské šaty Elena Salvo. Značka v sobě snoubí tradici společně s moderním pojetí šatů. To vše z těch nejkvalitnějších materiálů a z nejnápaditějších střihů. Značka je typickou moderní módní značkou. Nebojí se výzev a velice kvalitně pracuje s moderními materiály i se stále složitějšími požadavky moderních klientů.

 

Samotná vlajková společnost Elena Salvo vyrábí prvotřídní dámské šaty. Ke značce se ale v roce 2018 přidaly další dvě dceřiné odnože. Elena Salvo EIGHT a SNGY. Módní značka Elena Salvo je vedle svojí kvality unikátní také nízkým počtem výrobků. Můžete tak věřit, že každá vydaná kolekce má jen několik kusů a stává se tak unikátem, který na ulici běžně nepotkáte.

 

Značku Elena Salvo naleznete v outletovém obchodu, který se nachází v Premium Outlet Prague Airport. Otevírací doba obchodu je běžně od 10:00 do 20:00.

50% z outletových cen v butika Elena Salvo!

ELENA SALVO