Zakoupíte v

O značce

Jitka Klett je moderní značka, která ve které se snoubí nadčasové moderní pojetí s 25 lety tradice a zkušeností hlavní návrhářky. Návrhářka Jitka Klett založila svoji první módní společnost pod názvem JM Moda v roce 1994.

 

Již od svých prvních krůčků v profesionální módě se Jitka Klett specializuje na maloobchodníky se zájmem o výjimečné zboží a pořádá pro jejich potřeby pravidelné módní přehlídky. S počátkem 21. století přichází masivní medializace značky při spolupráci se slovenskou televizí JOJ. 

 

První parfém Jitka Klett na sebe nenechal dlouho čekat a první edice je uvedena na trh v roce 2006. Úspěch, který slavil zaručil parfémům JK zaslouženou pozornost až do dnešní doby.

 

V následujících letech se značka Jitka Klett šíří po celém světě a oslovuje stále více zájemců o špičkovou módu. Značka JK nechybí dokonce ani na takových akcích jako je Fashion Week v New Yorku. Mezi aktivity společnosti patří také humanitní nadace podporující vzdělávání v Indii.

 

Značku Jitka Klett naleznete v outletovém obchodu, který se nachází v Premium Outlet Prague Airport. Otevírací doba obchodu je běžně od 10:00 do 20:00.

Slaďte svůj outfit s námi