Zakoupíte v

O značce

Philipp Plein je mladý, originální a všestranný módní návrhář. Narodil se v německém Mnichově roku 1978. Během studování práv v Erlangenu se věnoval architektuře a designu, i když nikdy neuvažoval o profesionální dráze. V roce 1998 zdědil po svém dědečkovi v rodném Mnichově truhlářskou dílnu, ze které později vznikla stejnojmenná návrhářská společnost –  Philipp Plein Company, kde pracoval na designovém nábytku a tím odstartoval svou návrhářskou kariéru. Jeho první kousky nábytku byly v kombinaci chromu s bílou nebo stříbrnou krokodýlí kůží.

 

Později si uvědomil, že krokodýlí kůže je drahá a ze zbytků kůže vytvářel kabelky zdobené kameny. V roce 2008 představil v Barceloně v německém pořadu Germany’s Next Top Model pod vedením Heidi Klum světu svou první oděvní kolekci nazvanou “heavy metal”, u které byla specifikem lebka osázená kameny od Swarovski. V roce 2009 spolupracoval na oslavě 50. výročí veletrhu hraček v Norimberku se společností Mattel, se kterou vytvořil svou Philip Plein Barbie. Dnes Philip obohacuje módní svět o své kolekce pro muže, ženy i děti. Jeho cíl je jednoduchý – překonávat sebe samotného.

 

Značku Philip Plein naleznete v outletových obchodech POP Man a POP Woman, které se nachází v Premium Outlet Prague Airport. Otevírací doba obchodů je běžně od 10:00 do 20:00.