Zakoupíte v

O značce

První obchod Retro Jeans byl otevřen v roce 2001 jako lifestylová značka nabízející oblečení, doplňky a obuv jak pro ženy, tak i pro muže.

 

Pro zakladatele značky se stal hlavní inspirací americký vintage styl. Z této fascinace vznikla retro kolekce okořeněná o současný grafický design, moderní nápisy a kvalitní materiály. O další oživení retro stylu se následně postarali módní návrháři z Itálie, kteří začali pro značku Retro Jeans navrhovat.

 

Propojení minulosti a budoucnosti vystihuje i originální dvojité „R“ v logu společnosti. Písmeno „R“ s otočeným bříškem doleva symbolizuje pohled do minulosti a druhé písmeno „R“ směřující doprava poukazuje do budoucnosti.

 

Filozofii značky trefně vystihuje i její slogan: „We remember, reimagine and revive.“ Tedy v překladu: „Pamatujeme si, přetváříme a oživujeme.“

 

A důkazem, že se společnosti opravdu daří a že má velkou fanouškovskou základnu retro stylu, je více než 75 obchodů v sedmi zemích Evropy.

 

Značku Retro Jeans naleznete v outletovém obchodu, který se nachází v Premium Outlet Prague Airport. Otevírací doba obchodu je běžně od 10:00 do 20:00.