Zakoupíte v

O značce

Rowenta je jeden z nejpřednějších výrobců domácích spotřebičů. Nejznámější jsou díky kvalitním vysavačům Rowenta, které patří mezi elitu ve svém oboru. V sortimentu pochopitelně naleznete i spoustu dalších domácích i kuchyňských spotřebičů.

 

Rowenta je německá společnost, která byla založena v roce 1988 Robertem Weintraudem. Název Rowenta je výsledek sestavení kombinace písmen v pořadí podle jména zakladatele. Současně je částí německo-francouzského výrobního koncernu French Groupe SEB. K prodeji využívá svého vlastního prodejního řetězce pod názvem Rowenta i v mnohých dalších. Nejznámějším produktem spolupráce jsou například vysavače značky ETA.

 

V prodejnách Rowenta najdete pochopitelně především vysavače Rowenta a sáčky do vysavačů vlastní výroby. Mimo vysavačů najdete i další oblíbený artikl pro úklid jako například parní mopy anebo spotřebiče k osobní péči v podání kulmofénů.

 

Značku Rowenta naleznete v outletovém obchodu Home & Cook, který se nachází v Premium Outlet Prague Airport. Objevíte v něm i další značky jako Krups či Tefal. Otevírací doba obchodu je běžně od 10:00 do 20:00.

Krups - evidentně lepší káva